LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

JAUNĀ 2020. GADA SAGAIDĪŠANA VARŠAVĀ – GAISMAS LABIRINTI, TŪKSTOŠI KRĀSAINU LAMPIŅU UN FANTĀZIJU DĀRZS! 3 dienas

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Autobuss
Datumi: 2019-12-30
Cena: no 110.00 EUR

1. DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu. Pārbrauciens uz Varšavu. Iekārtošanās viesnīcā. Pēc vēlmes, dodamies uz izcilo Vilanovas pils un parka kompleksu (20EUR, ieejas biļetes ir iekļautas cenā). Vilanovas pils ir viens no visizcilākajiem poļu baroka pieminekļiem. Pili cēlis karlais Jans III 17. gadsimta beigās, apvienojot tradicionālas poļu galma ēkas, itāļu lauku villas un franču šato iezīmes. Interesantais divlīmeņu dārzs tiek saukts par pils „rāmi" - tajā stilīgi un harmoniski apvienojušies barokālā dārza, angļu-ķīniešu romantiskā parka, angļu ainavu parka un neorenesanses dārza vaibsti. Būs iespēja apskatīt „Gaismas labirintu” – 150 tūkstoši krāsainu lampiņu, kas katru ziemu parādās pils parkā, rada svētku sajūtu. Dārza ziemeļu daļā atrodās „Fantāziju dārzs”, baroka stila izgreznots, tūkstoši lampiņu maina krāsas mūzikas pavadībā. Brīvs laiks. Ziemassvētku un Jaunā Gada laiks Varšavā ir neaizmirstams. Ielas tiek izpušķotas, mirdz Ziemassvētku gaismas un laistās greznās Ziemassvētku eglītes pilsētas laukumos. Ziemassvētku un Jaungada tirdziņi, koncerti un omulīgās pilsētas kafejnīcas pārceļ ziemas pasakā. Nakts viesnīcā Varšavā.

 

2. DIENA
Brokastis. Tirdzniecības centra „ARKADIA” apmeklējums – viens no lielākajiem tirdzniecības centriem rietumeiropā un lielākais tirdzniecības centrs Varšavā. Vairāk kā 200 veikalu un 30 restorānu atrodās 287,000 kv.m lielā kompleksā. Šeit atrodās arī alus darītava „Bierhalle”, kur var nobaudīt dažāda veida alu.
Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju, vietējā gida pavadībā (15EUR), ar pastaigu pa vecpilsētu, kuras laikā apskatīsim: Pils laukumu, Karaļa pili, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu ar gotiska stila baznīcām un senajiem sienu stiprinājumiem māju fasādēs. 
Brīvs laiks. Jūs varat patstāvīgi apmeklēt Kopernika Zinātnes centru. 22 tūkstošu kvadrātmetru platībā iespēja veikt aizraujošus eksperimentus! Centrā nav noteikta apmeklējuma maršruta, katrs var pats izvēlēties, ko apskatīt. Piemēram galerijā ”Pasaule kustībā”, var pats izbaudīt astronauta Nila Armstronga izjūtas izkāpjot uz Mēness. Galerijā” Re: Generacja” uzzināsim no kā un kāpēc mēs baidāmies. Galerija „Gaismas zona” domāta tiem, kam patīk detektīvmīklas, bet galerijā ”Cilvēks un apkārtējā vide” galvenais eksponāts ir pats apmeklētājs, te var iepazīties ar savu iespēju robežām, jūtu un  ķermeņa noslēpumiem.
Ļoti interesants ir planetārijs ”Kopernika debesis”, kur, pateicoties projekcijai uz sfēriska ekrāna visapkārt skatītāju zālei, un jaunākajām multimediju tehnoloģijām,skatītājam šķiet, ka viņš atrodas dziļā kosmosā, okeāna dzīlēs vai vulkāna krāterī. Speciāla seansa laikā skatītāji var atgriezties dzīvības pirmsākumos. (lūdzam ņemt vērā, ka pirms-svētku dienā, un svētku dienā darba laiks var mainīties un būt saīsināts.)

Jaunā 2020. Gada sagaidīšana Varšavā!!! Sagaidam Jauno Gadu vecpilsētas ielās. Šī ir piedzīvojumu bagāta nakts! Tūkstošiem cilvēku svin Jauno Gadu pilsētas laukumos, kafejnīcās un restorānos. Svētku koncerts – visi dzied un dejo līdz agrām rīta stundām. Pēc svinēšanas, nakts viesnīcā Varšavā.

 

3.DIENA
Vēlas brokastis. Izbraucam no viesnīcas ap plkst 12:00. Laiks ceļā, brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ gadi 6.6 EUR
 • Izbraukuma ekskursija «Vilanovas pils parka komplekss»: ieejas biļetes ir iekļautas cenā: 20 EUR / 15 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Ekskursija Varšava, vietējā gida pavadībā: 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 50 EUR
 • Papildvieta autobusā – 60 EUR

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *