LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

JAUNAIS 2020. GADS SANKTPĒTERBURGĀ! 4 dienas

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Autobuss
Datumi: 2019-12-29
Cena: no 170.00 EUR

Sanktpēterburga Jaungada svētku laikā – Jaunais Gads Sanktpēterburgā

 

Jaunā 2020. gada sagaidīšana vienā no skaistākajām un romantiskākajām Eiropas pilsētām- Sanktpēterburgā!
Tieši Pēteris I, šīs burvīgās pilsētas dibinātājs, ieviesa tradīciju svinēt Jauno gadu grezni un 31. decembrī mājās nest egli. Kopš tā laika ir pagājuši jau trīs gadsimti, bet tradīcijas ir saglabājušās.
Piedāvājam Jums interesantu un izklaidējošu Jaungada programmu. Jaunā gada sagaidīšana Pils laukumā, krāšņs svētku salūts vai aizraujošs Jaungada bankets viesnīcā.

 

Dzīvošana, Jaungada bankets un Jaungada programma 4* viesnīcā Ziemeļu Venēcijas - Sanktpēterburgas centrā!

 

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: PLESKAVA – SANKTPĒTERBURGA – ERMITĀŽA, MULTIMEDIJU LĀZERU ŠOVS – PĒTERA UN PĀVELA CIETOKSNIS, LEDUS SKULPTŪRU FESTIVĀLS – FABERŽĒ MUZEJS - JUSUPOVAS PILS
 

1. DIENA
06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens cauri Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Ierašanās Sanktpēterburgā. Jums būs iespēja apmeklēt un redzēt multimēdija lāzeru šovu, pašā Sanktpēterburgas centrā! Izmēra ziņā šis būs grandiozākais un lielākais 2020. gada lāzeru šovs ar spilgtām un neatkārtojamām gaismu spēlēm, kuras aizraus elpu no sajūsmas! Pils laukumā uz skatuves notiks teatrāli uzvedumi, kuri saistīti ar Jauno Gadu – slavenākās Jaungada dziesmas no visiem zināmām Jaungada filmām! Notikumi Pils laukumā solās būt koši un grandiozi, un šis ir viennozīmīgi iemesls, lai atbrauktu uz Sanktpēterburgu! Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. www.laimture.lv

 

2. DIENA
Brokastis. Sanktpēterburgas pilsētas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, kas ir viens no Eiropas lielākajiem dievnamiem, katedrāles zeltīto kupolu dēvē par Pēterburgas otro sauli, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes „Kurfürstendamm” un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Pētera un Pāvela cietokšņa apskate. Apmeklēsim Ledus skulptūru festivālu “ICE FANTASY” (RUB)! Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā tiek ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri! Sanktpēterburgas Ledus skulptūru festivāls ir iespaidīgs savu izmēru dēļ – milzīgas ledus skulptūras, slavenākie filmu un multfilmu varoņi, un, protams, svarīgākā skulptūra – Jaunā gada simbols!
Ermitāžas apmeklējums (15EUR). Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīt dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Redzēsim Ziemas pils greznās Frančesko Bartolomeo Rastrelli baroka stilā celtās telpas un zāles, kuras pārsteigs ar savu greznību. Brīvais laiks. Jums būs iespēja apmeklēt neskaitāmus Jaungada tirdziņus, kur būs iespēja ne tikai sajust svētku atmosfēru, bet arī iegādāties dāvanas. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu! Tie, kuri dod priekšroku aktīvai atpūtai, tiek aicināti apmeklēt āra slidotavu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. 

 

3. DIENA
Brokastis. Apskates ekskursija Sanktpēterburgā «Ziemas svētki» (15EUR). Iepazīsim svētku pilsētu, izrotātās ielas, daiļās Ziemassvētku eglītes pilsētas laukumos un svētku atmosfēru. Uzzināsim svētku tradīcijas Sanktpēterburgā. Ir iespēja apmeklēt Faberžē muzeju, kurš atrodas 200 gadu vecajā Šuvalova pilī. Muzejs mērķis ir saglabāt un popularizēt kultūras mantojumu. Šajā muzejā atrodas lielākā pasaulē Karla Faberžē Lieldienu olu kolekcija. Izbaudiet vakaru Ņevas prospektā – šeit redzēsiet neskaitāmus veikaliņus, kafejnīcas, greznus arhitektūras pieminekļus un tiltiņus. Vakaros šeit valda rosīga Pēterburgas dzīve.

Jaunā 2020. gada sagaidīšana Pils laukumā! Jautrība turpināsies visas nakts garumā! Jaunā gada koncerti, estrādes zvaigznes, dziesmas un dejas! Jaunā gada salūts. Šajā naktī strādā visi restorāni un kafejnīcas, tāpēc būs iespēja izvēlēties omulīgu vietu katra gaumei. Piedāvājam Jums pavadīt Jaungada vakaru un nakti viesnīcā – Jaungada bankets un Jaungada programma (no 85EUR)! Svini Jauno Gadu īstās tradīcijās! - Jūs sagaida: interaktīva programma, vadītāji, humors un joki, akrobāti, dziedātāji un daudz kas cits! Uzdāviniet sev īstas Jaunā gada sajūtas! Nakts viesnīcā.

 

4. DIENA
Vēlās brokastis. Brīva diena Sanktpēterburgā. Pilsētā vēl ir jūtama svētku atmosfēra, skan dziesmas un svētki turpinās. Krāšņi sapostās ielas un Sanktpēterburgas laukumi mirdz dienas gaismā. Ēku fasādes mirdz dažādās krāsās, ielās ir sastopami Ziemassvētku vecīši un omulīgās kafejnīcas vilina ar kafijas aromātu. Šeit sākas pasaka! Iesakām apmeklēt kādu no Sanktpēterburgas teātriem vai koncertiem. Pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi» - apskates ekskursija pilī (25EUR). Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmās lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvs laiks. Vakarā izbraukšana no Sanktpēterburgas. Ierašanās Rīgā naktī no 01.01.20 uz 02.01.20. 

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursija/apskate Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums
 • Apskates ekskursija Sanktpēterburgā vietējā gida pavadībā
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana –  EUR / virs 65g.  EUR
 • Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem): 70 EUR
 • Ermitāža: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 15EUR/ 10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Apskates ekskursija Sanktpēterburgā «Ziemas svētki»: ekskursija muzeja gida pavadībā: 15EUR/ 10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Jaungada bankets un Jaungada programma: no 85 EUR, tiks precizēts
 • Ekskursijā uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 25EUR/ 20EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  60EUR
 • Papildvieta autobusā –  80EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *