LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

BALTIE ZIEMASSVĒTKI EIROPAS GALVASPILSĒTĀS: BUDAPEŠTA, BRATISLAVA UN VĪNE! 5 dienas

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Autobuss
Datumi: 2019-12-21
Cena: no 168.00 EUR

APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: BUDAPEŠTA – VĪNE – BRATISLAVA – BRNO 

 

1. DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Slovākiju. Nakts viesnīcā Slovākijā.

 

2. DIENA
Brokastis. Dodamies ceļā pāri Slovākijai. Pārbrauciens uz Budapeštu. Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Budapeštā vietējā gida pavadībā (15EUR). Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru – Budu un Peštu. Budas puse upes rietumos ir pauguraina ar neliela augstuma kalniem, savukārt Peštas puse upes austrumos ir pilnīgi līdzena – var teikt, ka no šīs vietas sākas Ungārijas līdzenumi. Ekskursijas laikā redzēsiet: pilsētas simbolu- Ķēžu tiltu, skaisto neoromantisma celtni Pils kalnā- Zvejnieku bastionu, Sv. Matjāša katedrāli, Karaļa pili un Budajas pils atjaunotās pilsdrupas, kā arī Varoņu laukumu ar Milēniuma statuju, kas tika uzcelta par godu magijāru ienākšanas Karpatu baseinā tūkstoš gadu jubilejai. Ziemassvētku Budapešta atgādina Ziemassvētku atklātni! Pilsētas galvenais laukums ir klāts ar simtiem mazu koka namiņu, kuros var atrast kaut ko īpašu - tas ir Ziemassvētku tirdziņš, viens no lielākajiem tāda tipa tirdziņiem Ungārijā. Ziemassvētku rotājumi Jūsu eglītei un mantiņas bērniem no koka, keramikas un auduma. Ziemassvētku galdaudi, somiņas un saldumi! Vakarā iesakām pastaigu vecpilsētā, kuras laikā Jums būs iespēja apskatīt galvenās Budapeštas apskates vietas Ziemassvētku apgaismojumā. Nakts viesnīcā Budapeštā. Nakts viesnīcā Budapeštā. 

 

3. DIENA
Brokastis. Brīva diena Budapeštā, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Austrijas galvaspilsetu – Vīni (30EUR). Ziemassvētkos Vīne pārvēršas pasakā - tā mirdz krāsainās gaismu virtenēs un rotājumos! Lai kur Jūs dotos, vienmēr Jūs sagaidīs svētki! Ekskursija pa Austrijas galvaspilsētu vietējā gida pavadībā. Vīne ir Hābsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jūs redzēsiet diženo Valsts Operu, Mākslas vēstures un Dabaszinātnes muzeju, Parlamentu, Rātslaukumu, Pils teātri un Universitāti, kā arī Sv. Stefana katedrāli. Brīvais laiks. Iesakām iegriezties tipiskā Vīnes kafejnīcā un nogaršot Vīnes kafiju vai karstvīna glāzi, tēju vai karsto šokolādi ar gardo saldo kūku vai ceptiem kastaņiem. Vakarā atgriešanās Budapeštā.

 

4. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Slovākiju. Iepazīšanās ar Slovākijas galvaspilsētu – Bratislavu. Piedāvājam ekskursiju vietējā gida pavadībā (15EUR): Bratislavas pils, Sv. Martina baznīca, kur notika Ungāru un Habsburgu ķeizaru kronēšanas ceremonijas, Arhibīskapa pils – mūsdienu Slovākijas prezidenta rezidence, Rolanda strūklaka un šauras, līkumotas viduslaiku ieliņas, izrotātas Ziemassvētku rotājumos un lampiņās. Tālāk dodamies uz Čehijas otro lielāko pilsētu – Brno. Kādreiz viena no Morāvijas galvaspilsētām, arī šodien saglabā savu daiļumu un vēsturisko mantojumu. Apburoša vecpilsēta, kura atgādina skaistu atklātni! Neliela pietura Brno vecpilsētā, laiks pusdienām un suvenīriem. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.

 

5. DIENA
Brokastis. Izbraucam uz mājām. Ceļā, pietura karstām pusdienām. Pārbrauciens caur Poliju, Lietuvu. Ierašanās Rīgā.

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija ir saskaņā ar attiecīgās valsts standartiem). 
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 

 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā: 3.30 EUR / 6.60 EUR personām 65 gadu vecumā un virs
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Budapeštā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz Vīni: 30 EUR / 25 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Bratislavā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  70 EUR
 • Papildvieta autobusā – 80 EUR

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *