LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

EIROPAS SKAISTĀKĀS ZIEMASSVĒTKU PILSĒTAS: BAVĀRIJAS UN ELZASAS REĢIONU ROTĀJUMI! 6 dienas

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Autobuss
Datumi: 2019-12-21
Cena: no 188.00 EUR

JUMS BŪS IESPĒJA APMEKLĒT CEĻOJUMA LAIKĀ: BERLĪNE – BAVĀRIJA: ATRAKCIJU PARKS “EUROPA-PARK” – FRANCIJA:  STRASBŪRA – BĀDENBĀDENE, TERMĀLIE BASEINI – NIRNBERGA

 

Ziemassvētki ir laiks, kad Eiropas pilsētas ietērpjas svētku rotā. Mirdzošas ielas, svētku egles un neiztrūkstošie ziemassvētku tirdziņi ar piparkūku un karstvīna aromātu vilināt vilina. Iepazīsim Eiropas skaistākās pilsētas un lielāko Vācijas atrakciju parku svētku rotā! 

 

1. DIENA
06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu, Poliju. Laiks karstām pusdienām. Nakts viesnīcā Polijā.

 

2. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā (15EUR): Berlīnes centrālais laukums - Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā, ar poētisma auru apveltītajā ielā atklāj Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko aspektu. Ekskursijas laikā redzēsim arī Berlīnes pilsētas simbolu - Brandenburgas vārtus, Tiergarten parku, Ķeizara Vilhelma baznīcu. Ziemassvētku laikā Berlīne ir ietērpta krāšņumā, un tūristi tiek aicināti iepirkties maģiskajos Ziemassvētku tirdziņos. Berlīnes galvenie bulvāri un ieliņas ir koši izgaismotas, un veikalu skatlogi ir skaisti dekorēti. Gaisā virmo karstvīna un ceptu ābolu smarža no neskaitāmajiem Ziemassvētku tirdziņiem. Pārbrauciens uz Bavāriju. Nakts viesnīcā.

 

3. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, brauciens, uz otro lielāko Eiropas atrakciju parku „Europa Park” – vislielāko Vācijas atrakciju parku (20EUR), kas arī ir otrais apmeklētākais atrakciju parks Eiropā. Ziemassvētku laikā krāšņi izrotāts, parks sastāv no 14 tematiskajām zonām, kas attēlotas kā dažādas Eiropas valstis. Katra valsts ir noformēta nacionālā stilā, te var arī atpazīt attiecīgo valstu ievērojamākos tūrisma objektus un arhitektūras pieminekļus. Parks ir slavens ar saviem amerikāņu kalniņiem. Visvairāk apmeklētāji ir iecienījuši kalniņu „Silver Star”, kas ir viens no stāvākajiem un ātrākajiem pasaulē. Ievērības cienīga ir arī ūdens atrakcija „Poseidons”, kas ir 23 m augsta, un nobrauciena ātrums sasniedz 80 km/h. Atrakciju piedāvājumā ir milzīgs daudzums atrakciju dažādām gaumēm, gan ekstrēmie, nervus kutinošie nobraucieni, gan arī piedāvājums ģimenēm un mierīgās atpūtas cienītājiem, kā arī 85 m augstais panorāmas tornis un daudz kas cits. Visjaunākos atrakciju parka apmeklētājus sagaida „Bērnu pasaule” ar karuseļiem, vilcieniņiem, kalniņi utt. Nakts viesnīcā. 

 

4. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija uz Strasbūru un Bādenbādeni (35EUR). Strasbūra, Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Strasbūra decembrī ir neaptverams Ziemassvētku tirgus, kurš vijas no stacijas laukuma līdz pat katedrālei, izrotājot arī citus Strasbūras laukumus. Ziemassvētku ainiņas, atklātā slidotava, varena egle un izstādes ir kanēļa, karstvīna un piparkūku aromāta ieskauts un rada neatkārtojamu Ziemassvētku atmosfēru. Strasbūru ne velti dēvē par Francijas Ziemassvētku galvaspilsētu. Strasbūras nakts iluminācija apgaismo veikalu vitrīnes, kuras aicina Jūs ar vislielāko preču daudzveidību. Ik gadu, bērniem tiek atvērta «pilsētiņa bērniem», pilna ar izklaidēm! Pieaugušie var izmēģināt savas prasmes kādā meistar-klasē. Brīnumu pasakas izveide, kļuvusi par tradīciju – galvenais pilsētas noslēpums! Pārbrauciens uz Bādenbādeni. Bādenbādene ir sinonīms ekskluzivitātei, aristokrātijai un augsta līmeņa dzīves veidam. Ziemassvētki te sākās no galvenā pilsētas laukuma, kurā veikaliņi sagaida Jūs ar lielu dāvanu un suvenīru klāstu! "Belle Époque" laikā Bādenbādene bija Eiropas vasaras galvaspilsēta un bagāto un skaisto tikšanās vieta, bet šodien, atrodoties ainaviski ļoti skaistā vietā Švarcvaldes kalnu pakājē, tā ir bagāta ar termāliem avotiem, un visā pasaulē ir zināma kā kūrortu un kultūras pilsēta ar augstākā līmeņa medicīnisko kompetenci, spožiem svētkiem un nepārspētu eleganci. Piedavājam apmeklēt vienu no termālajiem kompleksiem. Atgriešanās viesnīcā.

 

5. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz vienu no skaistākajām Bavārijas pilsētiņām – Nirnbergu. Otra lielākā Bavārijas pilsēta, Nirnberga lepojās ar savu skaisto arhitektūru un īpašu atmosfēru. Ziemassvētku un Jaunā Gada brīvdienu laikā pilsēta pārvēršas par gluži kā pasaku norises vietu, sniegā klātās ieliņas un pilsētas kanāli atgadina kādu ziemas pasaku. Kafejnīcas aicina ar karstvīna un piparkūku smaržu. Veikaliņi, krāšņi un spoži, aicina nopirkt dāvanas Jaunajam Gadam. Būdami Nirnbergā Ziemassvētku laikā, katrs, neatkarīgi no vecuma, sajūt īstu bērna prieku! Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.

 

6. DIENA
Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā/ naktī ierašanās Rīgā.

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*, Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

 

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā: 3.30 EUR / 6.60 EUR personām 65 gadu vecumā un virs
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Berlīnē: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz „Europa Park” : 20 EUR / 15 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz Strasbūru un Bādenbādeni: 35 EUR / 30 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  90 EUR
 • Papildvieta autobusā – 90 EUR

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *