LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

ZIEMASSVĒTKU VECĪŠA REZIDENCE ZAKOPĀNOS! 4 dienas

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Autobuss
Datumi: 2019-12-21
Cena: no 130.00 EUR

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: KRAKOVA – ZIEMASSVĒTKU VECĪŠA POLIJAS REZIDENCE - VEĻIČKA: VEĻIČKAS SĀLS RAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI: GUBALAWKA VIRSOTNE, “TERMA BIAŁKA” TERMĀLIE AVOTI UN AKVAPARKS!

 

1. DIENA
06:00  izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē.

 

2. DIENA
Brokastis. Brīva diena Krakovā, vai piedāvājam divus aizraujošus dienas plānus:
Braucam uz Ziemassvētku Vecīša rezidenci! (25EUR) Šeit, liels Ziemassvētku ciems, kur sagaida brīnumi! Sākumā, ekskursija ciemā – pastāstīs visu par Ziemassvētku Vecīti, kā tiek sagatavotas dāvanas un kā rit Ziemassvētku vecīša darba dienas. Apmeklēsim Ziemassvētku Vecīša māju. Tālāk dosimies uz Burvīgo Parādi, kur iepazīsimies ar visiem palīgiem, un noteikti bildēsimies visi kopā! Vai sapņojat būt pasaku varonis īstā pasaku zemē? Ziemassvētku vecīša ciemā ir Pasaku Zeme! Izgaismota ar 3 milioniem lampiņu, Pasaku Taka vedīs cauri pasakām un iepazīstinās ar pasaku varoņiem. Pasaku Takas galā, beidzot, satiksim arī pašu Ziemassvētku Vecīti, kuram ausī varēs iečukstēt savu lielāko vēlēšanos – un tā noteikti piepildīsies! Tiem, kam patīk aktīvi pavadīt laiku, noteikti jāizbauda 200 m2 lielo slidotavu! Parkā vēl Jūs sagaida daudzas citas atrakcijas: 360 3D kinoteātris, Ziemassvētku vilciens, Ziemassvētku Vecīša pasts, no kura var aizsūtīt apsveikumus, un daudz kas cits. Vakara atgriešanās Krakovā. 
vai
Tiem, kuri izvēlās palikt Krakovā, piedāvājam ekskursiju, iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu, vietējā gida pavadībā (15EUR). Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Jums ir iespēja izbaudīt Ziemassvētku un Jaunā Gada noskaņu omulīgā restoranā, ar krūzi karstvīna un piparkūkām. Vecpilsētas ielās vēl ir sastopami Ziemassvētku tirdziņi, kuri ir atvērti ziemas laikā. Nakts viesnīcā.

 

3. DIENA
Brokastis. Pēc izvēles, ekskursija „Veļičkas sāls raktuves un Zakopāne, Augstie Tatri” (25EUR). Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu, sāls iegūšanas, gadsimtu laikā raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu, sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Turpinājumā, ekskursija uz Zakopani – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja, laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Ekskursijas laikā pa Zakopanes pilsētu jums būs  iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas, paražas un folkloru, kas ir saglabājušies no seniem laikiem un tiek nodoti nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīru veikaliņus. Pēc vēlēšanās piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termālos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju parks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kur ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermālais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs, savukārt SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Nakts viesnīcā.

 

4. DIENA
Brokastis. Ceļš mājup. Pusdienu pauze. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā, atgriešanās Rīgā.

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

 

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ gadi 6.6 EUR
 • Izbraukuma ekskursija «Pie Ziemassvētku vecīša»: 25 EUR / 20 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija «Velička un Zakopane, Augstie Tatri»: 25 EUR / 20 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Ekskursija Krakovā, vietējā gida pavadībā: 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Ieejas biļetes Veličkas sāls raktuvēs: 90 PLN pieaugušajiem; 70 PLN bērniem (gids krievu vai angļu valodā)
 • Ieejas biļetes “Terma Białka” termālajos avotos/baseinos: apmeklējums 2,5h: no 35PLN / ģimenes biļetes no 45PLN / baseini un saunas no 45 PLN
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *