LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

LIETUVA – SPA BRĪVDIENAS PALANGĀ UN NAKŠŅOŠANA 4* VIESNĪCĀ RADISSON BLU HOTEL KLAIPĒDA! 2 dienas

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Autobuss
Datumi: 2019-11-16
Cena: no 88.00 EUR

APMEKLĒTĀS VIETAS BRAUCIENA LAIKĀ: PALANGA- KLAIPĒDA 

 

1. DIENA
7.30 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).
Pa ceļam kafijas pauze.
 
Ierašanās Palangā. Neliela ekskursija Palangā- iepazīšanās ar pilsētas centru. Piejūras promenāde, mols.

Apmeklēsim Dzintara muzeju (Gintaro Muziejus), kas atrodas Palangas grāfa pilī. Šis muzejs ir viens no galvenajiem Palangas apskates objektiem, turklāt muzejā izveidota interaktīva ekspozīcija, ar milzu lupām, kas ļauj kārtīgi izpētīt dzintara gabalos uz mūžiem iesprostotos kukainīšus. Muzejā ir lielākā dzintara kolekcija pasaulē, kas ilustrē "saules akmens" vairāk nekā 40 miljonus gadu ilgo vēsturi. Grāfa Tiškeviča pils parks.

Brīvs laiks suvenīru iegādei, pusdienām.

Pārbrauciens uz «Atostogų parkas», kas ir lielākais ūdens atpūtas komplekss Rietumeiropā. Šeit Jūsu atpūtai tiek piedāvāti 15 baseini, arī ziemā iekštelpās atradīsiet- sporta baiseinu, bērnu baseinu, masāžas baseinu, baseinu ar zemūdens velotrenažieriem, baseinu ar augsti mineralizētu ūdeni, kā arī Kneipa zemūdens taku (pastaiga pa akmeņiem   dažādas temperatūras ūdeni).

Pārbrauciens uz HBH Palanga kompleksu, kur ikvienam būs iespēja ieturēt gardu maltīti, kā arī nesteidzīgi atpūsties lielajā kompleksā.

Pārbrauciens uz 4* viesnīcu Radisson Blu Hotel Klaipēda.

 

2. DIENA
Brokastis viesnīcā.

Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpas piestātni Smiltynės. Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni. Delfīni ne tikai piedalās aizraujošajā šovā un izglīto skatītājus, bet arī rada daudz prieka un pozitīvas enerģijas gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem.

Klaipēdas Jūras muzeja apmeklējums. Izstādes sākumā - dzīves attīstība jūrā. Muzejs lepojas ar milzīgu Jūras čaumalu kolekciju, kurā ir aptuveni 2300 sugu. Kā īpašs jaunums pēc rekonstrukcijas ir 25 m garais tunelis- akvārijs. Jūras zemūdens pasaule: vairāk kā 70 eksotisku sugu zivis, ekspozīcija par jūras faunu un izstāde par jūras putniem un dzīvniekiem u.c.

Laiks pusdienām.

Mājupceļš. Vakarā ierašanās Rīgā

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Tūristu klases autobuss
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā 
 • 1 nakts divvietīgā numurā 4* viesnīcā Radisson Blu Hotel Klaipēda ar brokastīm

 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Dzintara muzeja apmeklējums – 2,50 EUR no personas
 • Ieejas biļetes «Atostogų parkas»- https://atostoguparkas.lt/ru_RU/page/kainos 
 • Delfinārijs (jūnijs- augusts)-  9 EUR pieaugušajiem; 4.50 EUR bērniem; (janvāris- Maijs; septembris- decembris) 6 EUR pieaugušajiem; 3 EUR bērniem;  (atlaides ieejas biļetēm uzrādot derīgus dokumentus)
 • Ieejas biļetes Jūras muzejā: 9 EUR pieaugušajiem; 4.50 EUR bērniem; (janvāris- Maijs; septembris- decembris) 6 EUR pieaugušajiem; 3 EUR bērniem;  (atlaides ieejas biļetēm uzrādot derīgus dokumentus)
 • Personīgie izdevumi
 • Medicīniskā apdrošināšana
 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā- 45 EUR
 • Piemaksa par papildvietu autobusā- 40 EUR

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). 

 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *