LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

GAISMAS FESTIVĀLS BERLĪNĒ, KRĀŠŅĀ POTSDAMA UN SANSUSĪ PILS. 4 dienas

Pasūtīt


Datumi: 2019-10-10
Cena: no 145.00 EUR

Gaismas Festivāla laikā Berlīne kļūst līdzīga pasaku valstībai: miljardiem krāsainu gaismas staru izrotā pilsētas galvenās celtnes, Berlīnes ielas apgaismo simtiem prožektoru un lukturu, debesīs atskan salūta dārdi . Berlīnes mākslinieki priecē visus pilsētas ciemiņus ar profesionāliem gaismas uzvedumiem, kuri tiek attēloti uz ēku fasādēm!

 

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: BERLĪNE – POTSDAMA

 

1. DIENA 
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Puzdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.

 

2. DIENA 
Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā (15EUR): Berlīnes centrālais laukums- Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā un vienā no slavenākajām Berlīnes ielām, atklāj  Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko tēlu. Ekskursijas laikā redzēsim arī Berlīnes pilsētas simbolu - Brandenburgas vārtus, Tiergarten parku, Ķeizara Vilhelma baznīcu. Brīvs laiks. Iesakām apmeklēt Berlīnes muzeju salu (Museumsinsel) – šeit atrodas pilsētas galvenie muzeji, Berlīnes mākslasdarbu un vēstures krātuve. Kopumā, pieci muzeji ietver sevī vairāk kā sešu gadsimtu vēsturi. Kopš 1999. gada muzeju kompleks ir iekļauts UNESCO mantojumu sarakstā. Katrs muzejs ir apmeklēšanas vērts un katrā no tiem var pavadīt pusi dienas. Pergamona muzejā ir plašs senās Tuvo Austrumu un islāma mākslas dārgumu klāsts, Neues muzejā atrodas ēģiptiešu, aizvēsturiskie un klasiskie eksponāti, savukārt Bode muzejā aplūkojama izcila skulptūru kolekcija. Vakarā: Gaismas Festivāls Berlīnē (Festival of Lights) – liela mēroga svētki: vairāk kā 70 ēku, vēstures un arhitektūras objektu piedalās šajos grandiozajos svētkos un kļūst par mākslas darbiem! Brandenburgas vārti, televīzijas tornis, pilsētas muzeji, Berlīnes katedrāle un citas pazīstamas ēkas, pārvēršās par gaismas instalācijām. Gaismas Festivāls Berlīnē notiek kopš 2005. gada un ir kļuvis ļoti populārs – miljoni tūristu atbrauc uz Vācijas galvaspilsētu šajā laikā, lai redzētu svētkus – šis ir populārākais Gaismas Festivāls Eiropā! Izbaudi vakaru spilgtos toņos! Nakts viesnīcā Berlīnē.

 

3. DIENA 
Brokastis. Brīva diena Berlīnē, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Potsdamu – vienu no skaistākajām Vācijas pilsētām (25EUR). Potsdamas simbols un viens no ievērojamākajiem apskates objektiem ir Sansusī pils (Schloss Sanssouci) un 290 hektāru lielais parks, kas ir ēku un dārzu ansablis, kuru 18.gs. sāka veidot Frīdrihs lielais. Pils celta rokoko stilā, kā atpūtas un izklaižu vieta – pils nosaukums tulkojumā nozīmē „bez rūpēm”, un tieši tā te paiet laiks – viegli un nemanot. Pils apmeklējums. Brīvs laiks. Dienas otrajā pusē atgriešanās Berlīnē. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

 

4. DIENA 
Brokastis. Izbraukšana uz Rīgu. Pārbrauciens caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Vakarā atgriešanās Rīgā.

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ 6.6 EUR
 • Ekskursija Berlīnē vietējā gida pavadībā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija Potsdama: 25 EUR / 20 bērniem līdz 12 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR
 • Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *