LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

UZBEKISTĀNAS AUSTRUMU PASAKAS.

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Avio
Datumi: 2019-10-11
Cena: no 495.00 EUR

Ceļojuma cena: 495 eiro + 299 eiro ekskursijas pakete vai 785 eiro bez ekskursijas paketes.
 
TŪRES PROGRAMMA   
 
1. DIENA 
Lidojums Rīga - Taškenta.
 
2. DIENA 
Ierašanās Taškentā no rīta.
 
Ekskursija Taškentā (1. daļa) (ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi). Uzbekistānas galvaspilsētas ir lielpilsēta, viena no senākajām Vidējo Austrumu pilsētām, kas atrodas plaukstošās oāzes centrā. Kluso parku, pagalmu ar strūklakām, viduslaiku ieliņu klātbūtnē kombinācijā ar padomju laika celtnēm, austrumu tirgiem un mūsdienu stikla un metāla ēkām neatstās vienaldzīgu nevienu viesi. Mēs apmeklēsim vecpilsētu, Hast Imam kompleksu. Tad apmeklēsim vienu no senākajiem Čorsu pilsētas tirgiem, redzēsim Medrese Kukeldaš. Tālāk apmeklēsim Amira Timura laukumu un Neatkarības laukumu.
 
Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās.
 
Brīvs laiks pastaigai pa naksnīgo Taškentu.
 
Nakts viesnīcā. 
 
3. DIENA 
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Samarkandu.
 
Ekskursija Samarkandā (1. daļa) (ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi).
 
Samarkanda tika dibināta 6.gs. p.m.ē., padarot to par vienu no senākajām pilsētām pasaulē. Savu uzplaukumu Samarkanda ir sasniegusi 14.gs., kļūstot par Tamerlana impērijas un Timuridu dinastijas galvaspilsētu, tieši šajā laikā tika uzcelti visvairāk apskates objektu, kas 2001. gadā tika iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
 
Šajā dienā apmeklēsim Registānas laukumu – “vietu, kuru klāj smiltis”, jo saskaņā ar leģendu, šajā laukumā tika rīkoti nāves sodi un lai upuru asinis labāk iesūktos zemā, tad to kaisīja ar smiltīm. Mēs redzēsim Bibi-Hanum mošeju – vislielāko Vidējos Austrumos un vienu no grandiozākajām pasaulē, Ulugbeka observatoriju, Šahi-Zinda kompleksu, Gur-Emir mauzoleju, kur atrodas Tamerlana un viņa pēcteču pīšļi.
 
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. 
 
4. DIENA
Brokastis.
 
Ekskursijas Samarkandā turpinājums (2. daļa) (ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi).
 
Pilsētai ir interesanta vēsture – Čingishana valdības laikā tā praktiski ir bijusi iznīcināta, taču Tamerlans to ir atjaunojis, pārvēršot par savas impērijas galvaspilsētu. Ulugbeka valdības laikā pilsētā tika uzbūvētas vairākas medrese (skolas), pārvēršot pilsētu par vesela reģiona zinātnes centru. 
 
Pēc vēlēšanas piedāvājam meistarklasi plova gatavošanā nacionālajā namā. Jums būs iespēja nogaršot autentisku plovu, kas gatavots paša rokām (papildu maksa 20 EUR).
 
Brīvs laiks vakara pastaigai Samarkandā. Nakts viesnīcā. 
 
5. DIENA  
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Buhāru. Buhāra ir Austrumu pērle, tāpat kā Samarkanda, ilgu laiku būdama par atslēgas punktu Zīda ceļā starp Ķīnu un Eiropu. Vēsturiskā Buhāras daļa tika iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
 
Ekskursijas laikā redzēsiet pilsētas arhitektūras simbola ansambli, Miri-Arab medrese, Magoki Attori mošeju, Ulugbeka medrese. Tad iepazīsim Ljabi House arhitektūras kompleksu kura īpatnība ir tāda, ka par tā centru kalpo nevis pilsētas laukums, bet baseina ūdens virsma, ekskursijas nobeigumā apskatīsim Čor Minor medrese – neparastās formas musulmaņu mācību iestāde, kas tika uzcelta 19.gs. sākumā (visas ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi).
 
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
6. DIENA 
Brokastis. Ekskursijas turpinājums Buhārā (2. daļa) (ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi).
 
Šajā dienā apmeklēsim majestātisku Ismaila Samani mauzoleju, apskatīsim Bolo House kompleksu, kas sastāv no mošejas un minareta, un, protams,  Buharas emira cietoksni-citadeli, kas iemieso varu, nepieejamību un majestātiskumu.
 
Vakarā (pēc vēlēšanās) viesus gaida ne vienkārši vakariņas, bet ieniršana austrumu dzīru atmosfēra. Pilsētas vēsturiskajā daļā, senatnīgajā Hodža-Gaukušan mošejā  Jūs varēsiet izbaudīt šovu ar pārģērbšanos, kuru pavada bagātīgas uzbeku vakariņas (papildu maksa 25 EUR).
 
Nakts viesnīcā.
 
7. DIENA 
Brokastis. Ekskursijas brauciens Buhāras apkārtnē (ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi).
 
Jūs redzēsiet ļoti skaistu Sitorai Mohi-Hosa pili, Buhāras emiru ārpus pilsētas rezidence. Šajā teritorijā, tāpat kā vairākus gadsimtus atpakaļ, lepni gozējas pāvi, atgādinot par laikiem, kad emiri rīkoja ļoti bagātīgas un izsmalcinātas dzīres. Neaizmirstamas emocijas sniegs arī Bahauddina Nakšbandi mauzoleja apmeklējums, kas bijis Buhāras protekcionists, būdams par centrālu apglabāšanas kultūras un memoriālo kompleksu. Ekskursijas beigās apmeklēsim Čor Bark senkapus, kas tulkojumā no persiešu valodas nozīmē “četri brāļi”. Šos senkapus dēvē arī par “mirušo pilsētu”, jo senkapu komplekss atgādina apdzīvoto vietu, kur māju vietā atrodas ģimenes kapličas, mošejas, medrese.
Brīvs laiks.
Došanās uz Taškentu ar vilcienu. Ierašanās Taškentā.
Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā. 
 
8. DIENA 
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Taškenta (2. daļa) (ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi).
 
Apmeklēsim lietišķās mākslas muzeju, kur glabājas vairāk nekā 7000  senu vienību, tai skaita keramikas izstrādājumi, nacionālie tērpi, senlaicīgi mūzikas instrumenti, kas rotāti ar dārgakmeņiem un perlamutru, kā arī tradicionālās uzbeku galvassegas. Vēlāk nokāpsim Taškentas metro. Ne tik daudzi zina par to, ka Taškentas metropolitēns nav mazāk skaists kā Maskavas vai Sanktpēterburgas metropolitēns. To uzsāka būvēt 1972. gadā, bet jaunā stacijas tiek projektētas līdz pat šodienai. Šobrīd metropolitēnam ir 30 staciju.  
 
Brīvs laiks. Jums būs iespēja izstaigāt pilsētu, iegādāties Austrumu saldumus. Transfērs uz lidostu.
 
Lidojums Taškenta - Rīga.
 
Ierašanās Rīgā.
 
CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga – Taškenta - Rīga
Bagāža: 1 soma līdz 20 kg (kuru izmērs nepārsniedz 158 cm triju dimensiju kopsummā)
Rokas bagāža līdz 8 kg (56 х 45 х 25 cm)
Vieta komfortablā autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Vilciena biļete Buhāra - Taškenta
 
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 299 €
Ekskursija Taškentā (2 daļas)
Ekskursija Samarkandā (2 daļas)
Ekskursija Buhārā (2 daļas)
Ekskursijas brauciens Buhāras apkārtnē
 
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Šovs ar pārģērbšanos (ar vakariņām) 25 €
Meistarklase plova pagatavošanā ar degustāciju 20 €
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā 190 €
 
APMAKSĀTS UZ VIETAS
Visas ieejas biļetes apskates vietās tiek apmaksātas atsevišķi ~ 60 $
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 
SVARĪGA INFORMĀCIJA
Latvijas Republikas pilsoņi var uzturēties valstī līdz 30 dienām bez vīzas.
Latvijas Republikas nepilsoņiem jāformē vīza vēstniecībā!
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID kartiX    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *