LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • Japāna. 9 dienas

    Ceļojuma datumi Lidojums/Viesnīca (+ ekskursiju-transporta pakete 395 € ) Lidojums/Viesnīca/Transfērs 21.05.2019 - 29.05.2019 гарантированно 870.00 + 395.00 1240.00

  no EUR 895.00 tālāk
 • ŠRILANKA 2019 - 2020 Mazais Brīnums !

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantā

  no EUR 1399.00 tālāk
 • 2019 - 2020 Iepazīt Mekskiku, ekskursijas programma

  IEPAZĪT MEKSIKU !   13.11.2019. – 24.11.2019.  12.02.2020. - 23.02.2020.    Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :   1 cilv DBL numurā 1 cilv S

  no EUR 2489.00 tālāk

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA GRUZIJĀ

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Avio
Datumi: 2018-12-28
Cena: no 395.00 EUR

Сena 395.00 + 159 eksk.pakete vai 545.00 bez ekskursijam.
TŪRES PROGRAMMA   
 
1. DIENA
Lidojums Rīga-Kutaisi (16:55 - 22:50).
Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošana viesnīcā un atpūta.
 
2. DIENA
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
 
Ceļš uz Batumi. Apskates ekskursija Batumī.
 
Batumi – pilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. Batumi ir Adžārijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko pilsētas centru. Brīvs laiks.
 
Iekārtošanas viesnīcā, atpūta.
 
3. DIENA
Brokastis.
 
Pēc vēlēšanas, ekskursijas brauciens uz kalnaino Adžāriju (papildu maksa 30 €). Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļete ~3.5$ (atkarībā no valūtas kursa dienā, kad apmeklēsim Botānisko dārzu). Botāniskā dārzā atrodas vairāk nekā 5000 augu sugas, formas un šķirnes, kā arī apmēram 2000 koku un krūmu šķirņu. Daudzi šeit ierodas lai apbrīnotu šo savākto skaistumu vienā vietā.Slavenā ūdenskrituma Mahunceti apmaklējums, kā arī apmeklēsim arkveidīgo carienes Tamāras tiltu. Tālāk mūsu ceļš ved uz vecāko cietoksni Gruzijā – Gonio cietoksni (ieejas biļete 2 $).
 
Diena otrā pusē ceļš uz Tbilisi. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
4. DIENA
Brokastis.
Ekskursija Tbilisi.
 
Tbilisi – viena no skaistākajām Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva. Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gaisa tramvaju. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „pilsētas sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsiet vērot Tbilisi skatus un iemūžināt skaistākās bildes.Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Vecpilsētā atrodas slavenās Abanotubani sēravotu pirtis. Karsto sērūdeņraža ūdeni piegādā avots, kas plūst no Tabori kalna dzīlēm. Kādreiz pilsētas kvartālus apbūvēja ar tirdzniecības mājām, amatnieku darbnīcām.  Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Jūs redzēsiet pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krusts, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku —  jaunā atpūtas zona Tbilisi centrā gar Kūras upi.
 
Brīvs laiks pēc ekskursijas. Atgiešanas viesnīcā, laiks saatavoties Jaungada sagaidīšanai.
 
Pēc vēlēšanas, Jaungada vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem. Te varēsiet baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, dzīvo mūziku un dejas! (papildu maksa 80 €).
 
Naksts viesnīcā.
 
5. DIENA
Brokastis.
 
Brīvs laiks, atpūta.
 
6. DIENA
Brokastis.
 
 Pēc vēlēšanas, brauciens uz Kahetiju, Bodbe un Signagi.
 
 Brauciens uz Gruzijas vēsturisko austrumu reģionu – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.
 
Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzīts Gruzijas svētums.
 
Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti”(papildu maksa 15 €). Visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Tu varēsi apmeklēt Sv. Nino kapu un kaut ko vēlēties. Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi– mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir radusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies cietokšņa siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazanas ieleju.
 
Pēc pilsētas apskates, pēc vēlēšanās, būs iespēja degustēt vīnu (papildu maksa 15 €).
 
Atgriešanas viesnīcā, atpūta.
 
7. DIENA
Brokastis.
 
Numuru atbrīvošana. Došanās uz Mchetu.
 
Tālāk ekskursijas brauciens uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām joprojām apdzīvotajām vietām Gruzijas teritorijā un pasaulē. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli katedrāli, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tā kalpoja par gruzīnu tautas garīgo centru. Džvari dievnams – šī celtne izaug no klints. Tai ir konusveida virsotne. Tieši šo vietu Ļermontovs ir aprakstījis savā poēmā „Mciri”.
 
Tālāk mēs apmeklēsim Gruzijas vīnu palātu. Palāta ir celta 19. gs. kņazu mājas stilā. Šeit mēs nobaudīsim nacionālos ēdienus un tradicionālos Gruzijas dzērienus, kas ir ražoti saskaņā ar nacionālo tehnoloģiju (piemaksa 25 €).
 
Pārbrauciens uz gruzīnu ciematiņu, kur viesus laipni sagaidīs un pacienās ar ēdieniem. Būs iespēja piedalīties gruzīnu ēdienu gatavošanas meistarklasē un nobaudīt pēc senajām receptēm darinātus vīnus (par papildu samaksu 25 €). Pārbrauciens kalnos. Alu pilsētas Upliscihe apmeklējums – viena no senākajām apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Alu pilsēta atgādina lielu skudru pūzni, kas ir iecirsts klintī. To izbūve tik pabeigta sen pirms mūsu ēras, pateicoties senā cilvēka milzīgiem pūliņiem (ieejas biļete alā 3,50 EUR).
 
Ceļš uz viesnīcu, kas atrodas Boržomi. Nakts viesnīcā.
 
8. DIENA
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Ierašanās Bordžomi. Ekskursija pilsētā.
 
Pilsēta ir slavena ar savu Bordžomi minerālūdeni, kas ieņem pirmo vietu Gruzijas eksportā, pēc ierašanās uzreiz varēsiet nogaršot īstu Bordžomi ūdeni! Bordžomi avotu apmeklēšana - ieejas biļete ap 1 eur.
 
Tālāk dosiemies uz cietoksni Rabat (ieejas biļete 4 eur).
 
 Ceļš uz lidostu. Lidojums Kutaisi-Rīga (23:20 - 00:55).
 
 
CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga-Kutaisi-Rīga
Izmitināšana viesnīcā 7 naktis ar brokastīm
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 10 kg, izmērs nepārsniedz 42 x 32 x 25 cm.
Transporta apkalpošana
Grupas vadītāja pakalpojumi
 
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE   159 €
Ekskursija uz Boržomi un cietoksni Rabat
Ekskursija uz Batumi
Ekskursija Tibilisī
Ekskursija uz Mchetu, Gori un Upliscihe
 
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās — 130 €. 130 €
Nododamā bagāža 20 kg (turp) 45 €
Nododamā bagāža 20 kg (atpakaļ) 45 €
 
APMAKSĀTS UZ VIETAS
Pusdienas Batumi – 15 €
Vīna degustācija Alazani ielejā – 15 €
Gruzijas vīna palātas apmeklējums ar vīna degustāciju - 25 €
Ekskursijas brauciens Kaheti, Bodbe, Signahi - 30 €
Ekskursija uz kalnaino Adžariju – 30 € (vismaz 20 cilvēku grupa)
Jaungada vakariņas - 80 €
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 
SVARĪGA INFORMĀCIJA
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID kartiX    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *