LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • AUTOBUSU TŪRE UZ KRIEVIJU (PLESKAVA – SANKTPĒTERBURGA – VEĻIKIJNOVGORODA - MASKAVA)

  Ceļojuma datums Iegādājoties ekskursiju paketi (129,00 eiro) Bez ekskursijas paketes iegādes 15.03.2019-21.03.2019 155.00 + 129.00 279.00 18.04.201-24.04.2019 155.00 + 129.00 279.00

  no EUR 155.00 tālāk
 • JORDĀNIJAS KARALISTE (AMMĀNA, GADARA, DŽERAŠA, ADŽLUNO, PETRA, MADABA) 5 dienas

  Ceļojuma datums Cena iegādājoties ekskursiju paketi Ceļojuma cena bez ekskursijām 11.02.2019 — 15.02.2019 265,00 + 179,00 435,00

  no EUR 269.00 tālāk

 • no EUR 269.00 tālāk
 • Japāna. 9 dienas

    Brauciena datums Lidojums / Viesnīca  (+ekskursijas pēc vēlmes 395€) Lidojums / Viesnīca / Transfērs 04.03.2019-12.03.2019 875 € + 395 € 1239 € 30.05.2019-07.06.

  no EUR 879.00 tālāk

CEĻOJUMS UZ GRUZIJU ZIEMASSVĒTKOS. 8 dienas

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Avio
Datumi: 2018-12-21
Cena: no 395.00 EUR

TŪRES PROGRAMMA   
 
1. DIENA
Lidojums Rīga-Kutaisi (16:55 - 22:50).
Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
 
2. DIENA
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Ceļš uz Batumi. Apskates ekskursija Batumī.
 
Batumi – pilsēta un osta Melnās jūras piekrastē.  Batumi ir Adžārijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko pilsētas centru. Ierodoties Batumi jums būs pilsētas apskates ekskursija. Brīvs laiks.
 
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
 
3. DIENA
Brokastis.
Pēc vēlēšanas, ekskursijas brauciens uz kalnaino Adžāriju (papildu maksa 30 €). Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļete ~3.5$ (atkarībā no valūtas kursa dienā, kad apmeklēsim Botānisko dārzu). Botāniskā dārzā atrodas vairāk nekā 5000 augu sugas, formas un šķirnes, kā arī apmēram 2000 koku un krūmu šķirņu. Daudzi šeit ierodas lai apbrīnotu šo savākto skaistumu vienā vietā.Slavenā ūdenskrituma Mahunceti apmaklējums, kā arī apmeklēsim arkveidīgo carienes Tamāras tiltu. Tālāk mūsu ceļš ved uz vecāko cietoksni Gruzijā – Gonio cietoksni (ieejas biļete 2 $). Brīvs laiks.
 
Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
 
4. DIENA
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Tbilisi.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
Vakarā (pēc vēlēšanās) būs iespēja izbaudīt vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem. Te varēsi baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, dzīvo mūziku un dejas! (papildu maksa 25 €) 
 
5. DIENA
Brokastis. 
Ekskursija Tbilisi.
 
Tbilisi – viena no skaistākajām Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva. Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gaisa tramvaju. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „pilsētas sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsiet vērot Tbilisi skatus un iemūžināt skaistākās bildes.Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Vecpilsētā atrodas slavenās Abanotubani sēravotu pirtis. Karsto sērūdeņraža ūdeni piegādā avots, kas plūst no Tabori kalna dzīlēm. Kādreiz pilsētas kvartālus apbūvēja ar tirdzniecības mājām, amatnieku darbnīcām.  Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Jūs redzēsiet pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krusts, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku —  jaunā atpūtas zona Tbilisi centrā gar Kūras upi.
 
 Brīvs laiks pēc ekskursijas. Atgriešanas viesnīcā.
 
6. DIENA
Brokastis.
Pēc vēlēšanas, brauciens uz Kahetiju, Bodbe un Signagi.
Gruzijas vēsturisko austrumu reģionu – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.
 
Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzīts Gruzijas svētums.
 
Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti”(papildu maksa 15 €). Visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Tu varēsi apmeklēt Sv. Nino kapu un kaut ko vēlēties. Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi– mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir radusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies cietokšņa siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazanas ieleju. Pēc pilsētas apskates (pēc vēlēšanās) būs iespēja degustēt vīnu (papildu maksa 15 €).
 
Atgriešanas viesnīcā, atpūta.
 
7. DIENA
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Mchetu.
 
Mcheta – viena no senākajām joprojām apdzīvotajām vietām Gruzijas teritorijā un pasaulē. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli katedrāli, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tā kalpoja par gruzīnu tautas garīgo centru. Džvari dievnams – šī celtne izaug no klints. Tai ir konusveida virsotne. Tieši šo vietu Ļermontovs ir aprakstījis savā poēmā „Mciri”.
 
Pārbrauciens uz pilsētu Gori. Alu pilsētas Upliscihe apmeklējums – viena no senākajām apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Alu pilsēta atgādina lielu skudru pūzni, kas ir iecirsts klintī. To izbūve tik pabeigta sen pirms mūsu ēras, pateicoties senā cilvēka milzīgiem pūliņiem (ieejas biļete alā 3,5 eur).
 
Ceļš uz viesnīcu Boržomi. Nakts viesnīcā.
 
8. DIENA
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Ierašanās Bordžomi. Ekskursija pilsētā.
 
Pilsēta ir slavena ar savu Bordžomi minerālūdeni, kas ieņem pirmo vietu Gruzijas eksportā, pēc ierašanās uzreiz varēsiet nogaršot īstu Bordžomi ūdeni! Bordžomi avotu apmeklēšana - ieejas biļete ap 1 eur.
 
Tālāk dosiemies uz cietoksni Rabat (ieejas biļete 4 eur).
 
Ceļš uz lidostu. Lidojums Kutaisi-Rīga (23:20 - 00:55).
 
 
 
CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga-Kutaisi-Rīga
Izmitināšana viesnīcā 7 naktis ar brokastīm
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 10 kg, izmērs nepārsniedz 42 x 32 x 25 cm.
Grupas vadītāja pakalpojumi
Transporta apkalpošana
 
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE  159 €
Ekskursija uz Boržomi un cietoksni Rabat
Ekskursija uz Batumi
Ekskursija Tibilisī
Ekskursija uz Mchetu, Gori un Upliscihe
 
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās — 130 € 130 €
Nododamā bagāža 20 kg (turp) 45 €
Nododamā bagāža 20 kg (atpakaļ) 45 €
 
APMAKSĀTS UZ VIETAS
Alazānas ielejas vīna degustācija - 15 €
Pusdienas Batumī - 15 €
Ekskursijas brauciens Kaheti, Bodbe, Signahi - 30 €
Vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem – 25 €
Pusdienas ciematiņā – 25 €
Ekskursija uz kalnaino Adžariju – 30 € (vismaz 20 cilvēku grupa)
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 
SVARĪGA INFORMĀCIJA
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID kartiX    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *