LV RU
+371 20 86 00 01
+371 20 86 00 02
adria.tour

Baltijas turīsma aģentūra ADRIA PLUS

Ceļojumi ar garšu!

 • JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA MASKAVĀ. 5 dienas

    TŪRES PROGRAMMA        1. DIENA Izbraukšana no Rīgas uz Maskavu vakarā    2. DIENA Ierašanās Maskavā. Apskates ekskursija svinīgi izrotātā pilsētā (1. daļa).   Maskava ir viena no nozīmīgākaj

  no EUR 95.00 tālāk
 • ZIEMASSVĒTKU CEĻOJUMS UZ ŠVEICI. 7 dienas

  Ceļojuma datums Cena iegādājoties ekskursiju paketi Cena bez ekskursijas paketes iegādes 22.12.2018 — 28.12.2018 175 265

  no EUR 175.00 tālāk
 • PORTUGĀLE - SPĀNIJA + PARĪZE UN BERLĪNE (LIDMAŠĪNA + AUTOBUSS). 8 dienas

  TŪRES PROGRAMMA:      1.DIENA Tikšanās Rīgas lidostā ~ 05:00. Lidojums Rīga-Seviļa (~ 07:45 – 11:15).Precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”  

  no EUR 199.00 tālāk
 • JAUNGADA CEĻOJUMS UZ ŠVEICI!

  TŪRES PROGRAMMA        1. DIENA Izbraukšana no Rīgas naktī / agri no rīta   Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā.   Iekārtošanās viesnīcā Polijā, atpūta.   2. DIENA Brokastis. Numuriņu atbrīv

  no EUR 235.00 tālāk
 • JORDĀNIJAS KARALISTE (AMMĀNA, GADARA, DŽERAŠA, ADŽLUNO, PETRA, MADABA) 5 dienas

  Ceļojuma datums Cena iegādājoties ekskursiju paketi Ceļojuma cena bez ekskursijām 05.11.2018 — 09.11.2018 265 435

  no EUR 269.00 tālāk

 • no EUR 269.00 tālāk
 • Avio ceļojums uz Maldīvu salām – Atpūta pie Indijas okeāna un ekskursijas – Male – Ukulhasa sala

  Maldīvu salas ir visgleznainākās salas Indijas okeānā, šeit Jūs jutīsieties kā paradīzē. Lieliskas pludmales ar baltām smiltīm, unikāls augu valsts, brīnišķīga zemūdens pasaule, tropisks, silts klimats. Ceļojuma programma:  1

  no EUR 799.00 tālāk
 • Japāna. 9 dienas

    Brauciena datums Lidojums / Viesnīca  (+ekskursijas pēc vēlmes 399€) Lidojums / Viesnīca / Transfērs 18.11.2018  879 € 1248 € 23.04.2019  879 € 1248 €

  no EUR 879.00 tālāk
 • Šrilanka, ekskursijas programma Mazais Brīnums

  Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas pla

  no EUR 1299.00 tālāk
 • Šrilanka. Ekskursiju tūre ar atpūtu. 14 dienas

  Aizveriet acis… Vai Jūs varat iedomāties valsti, kura sevī ietver visas Jūsu fantastiskās brīvdienas?  Šrilanka Jums var piedāvāt pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus; garšvielu un tēja

  no EUR 1599.00 tālāk

Bangkoka - Khao Sok- Krabi-Puketa (15 dienas)

Pasūtīt


Ceļojuma veids: Avio
Datumi: 2018-11-16
Cena: no 1365.00 EUR

Taizeme ir viena no eksotiskākajām un populārākajām valstīm dienvidaustrumu Āzijā. Ceļojumi uz turieni parasti ir neaizmirstami. Neaprakstāmus iespaidus tūristiem atstāj noslēpumainie budistu tempļi, koraļļu rifi, krokodilu fermas, tropu augi, tradicionālā tajiešu masāža un tajiešu, ķīniešu, korejiešu, japāņu un citu austrumu tautu ēdienu burvība. 

Bonuss ja pasūtīsiet agrāk ceļojumu:

Ziloņi- BEZMAKSAS!
Uzkodas Khao Sok - BEZMAKSAS! 
Ieejas biļetes nacionālajā parkā - BEZMAKSAS!

1. diena. Izlidošana no Rīgas

2. diena. Ierašanās Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas savākšana. Transfērs uz viesnīcu. Info satikšanās ar firmas pārstāvi. 
Izmitināšanās, brīvais laiks.
 

3. diena. Brokastis. Apskates ekskursija pa Bangkoku + Karaļa pils.
Ekskursija sākas ar Karaļa pils apmeklējumu un Smaragda Budas tempļa apmeklējumu. Smaragda Budas templis ietver pašu skaistāko un pašu svarīgāko budistu templi visā Taizemē, kurā līdz šai dienai notiek karaļa ģimenes reliģiskās ceremonijas. Templis ir skaists un bagātīgi dekorēts, kad nokļūstat tur Jūs jūtaties kā īstā ‘’Eņģeļu pilsētā’’. Pēc tempļa apskates, turpināsiet ekskursiju pa Karaliskās pils teritoriju, apmeklēsiet dažas troņa zāles un uzzināsiet daudz interesantu informāciju par karalisko dinastiju Čarki un Karalisko Taizemi. Pēc galvenā apskates objekta apmeklējuma Jūs apskatīsiet vēl divus dažādus interesantus budistu tempļus. Maršruts starp tiem iekārtots tā, lai Jūs varētu iepazīties ar Bangkokas vēsturisko centru, aplūkot daudzus lieliskos tempļus un galvaspilsētas arhitektūras pieminekļus, ieskaitot Pilsētas pīlāru, Nacionālo Muzeju, Demokrātijas pieminekli, Zelta kalnu, Troņu zāli, karalisko kompleksu Dusit, pašreizējā karaļa Čitalada rezidenci un daudz ko citu.


4. diena. Brokastis. Brīvais laiks vai papildus ekskursija pēc izvēles par papildmaksu (Senā Taizemes galvaspilsēta - Aijutaija, Peldošais tirgus, Senā pilsēta Mianga Borana un citas).
Vakara, izbraukšana ar nakts vilcienu uz Taizemes dienvidiem uz Surathani provinci. Brauciens vilcienā pa doto maršrutu ietver vienu no interesantākajiem punktiem programmā. Jūs varēsiet redzēt vietu, kas nav pieejam parastiem tūristiem, necaurlaidīgi tropiski džungļi, vienkāršie Taizemes ciemati, bifeļu ganāmpulki un bezgalīgi rīsu lauki. Un tas viss caur logu komfortablā vilcienā ar kondicionieri, gulta ar tīru veļu un vagons-restorāns ar garšīgiem Taizemes virtuves ēdieniem. Vilciens ( 17:05 - 04:25 vai 19:30 - 07:10)  vai lidojums par papildus maksu 200 EUR ar papildus nakti viesnīcā.

5. diena. Ierašanās Surathani provincē. Tikšanās ar gidu, izmitināšanās viesnīcā un brauciens uz Khao Sok nacionālo parku, vienu no lielākajiem nacionālajiem parkiem Taizemes dienvidos, un slavens ar to, ka tas saglabājis seno tropisko mežu, kas ir vairāk kā miljonu gadu vecs.
Ierodoties parkā, reģistrēšanās viesnīcā Khaosok Rainforest Resort. Pusdienas viesnīcas restorānā, un ekskursijas sākums. Jūs izpētīsiet džungļus, apskatīsiet ūdenskritumu draudzīga ziloņa mugurā. Vakariņas restorānā un naktsmiers.


6. diena. Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm ekskursija uz slaveno Čeo Lan ezeru, kruīzs pa ezeru garās laivās. Brīvais laiks priekš peldes vai smaiļošanas. Pusdienas peldošā restorānā. Pastaiga pa meža takām, tuvāk iepazīšanās ar džungļiem, un Koraļļu alu apskate.
Vakarā brauciens uz Krabi viesnīcu un naktsmiers.

7.-8. diena. Atpūta Krabi provincē. Province atrodas Andamanas jūras krastā, tā slavena visā pasaulē ar savu skaistumu. Klintis ar alām, aizraujoša zemūdens koraļļu rifu pasaule, un protams noslēpumainie līči ar sniegbaltajām pludmalēm.


JŪSU ATPŪTAS LAIKĀ KRABI, MĒS PEDĀVĀJAM JUMS PAPILDUS EKSKURSIJAS:

Brauciens pa 4 Krabi salām.
Ekskursija uz visu dienu ar salu apmeklējumu, pludmales, peldēšanās ar maskām koraļļu rifos un pusdienas. Apmeklēsim pašas skaistākās un slavenākās vietas un salu Ao Nanga līcī. Programmā ietilpst Poda salas apmeklējums – pazīstama ar savām pludmalēm ar baltajām smiltīm un kristāldzidro tīro ūdeni, Gaja sala (Lielā sala) un Tubas sala. Brauciena beigās līča apmeklējums un Pranagas pludmale-viena no divdesmit skaistākajām pasaulē.

Nacionālā parka Phi-Phi sala. Slavenā Maija līča lagūna.
Phi-Phi – neliels arhipelāgs, sastāv no 6 salām.
Vienas dienas ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet visinteresantākās arhipelāga vietas, piemēram, Phi-Phi Ley kur atrodas Maija līcis (šajā pludmalē uzņēma filmu “Pludmale”). Redzēsiet vikingu alu (Viking Cave), kur tagad jūras čigāni audzē bezdelīgas un apmeklēsiet Bambusa salu, kur varēs baudīt peldi jūrā un snorkelēšanu.

9. diena. Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Puketas salu. Apskates ekskursija pa Puketu (iekļauts ceļojuma cenā). Otrajā dienas pusē – ievākšanās viesnīcā. Nakts Puketas viesnīcā.
Puketas apskates ekskursijas laikā Jūs varēsiet apskatīt Seno Puketas pilsētu, kura tika dibināta 19.gadsimtā, alvas uzplaukuma laikā, kas noveda pie daudzu skaistu savrupmāju un veikalu celtniecības koloniālā ķīniešu-portugāļu stilā. Promptepas apmetne, uz kuras atrodas novērošanas laukums. Programmā arī Indijas riekstu fabrikas apmeklējums, kurās Jūs pamēģināsiet pašas negaidītākās garšas produktus.


10.-13. diena. Brīvais laiks Puketā. Puketa slavena ar savām pludmalēm un labi attīstītiem kūrortiem, gleznainiem koraļļu rifiem un līčiem, klintīm un dzidru jūru. Priekš tūristiem šeit ir visas lietas, ko Jūs tikai varat vēlēties. Liela daļa salas pārklāta ar tropu mežiem, kas kopā ar ūdenskritumiem, parkiem, kokosriekstu plantācijām padara Puketu par ideālu vietu atpūtai un ekskursijām pa džungļiem.


JŪSU ATPŪTAS LAIKĀ PUKETĀ, MĒS PEDĀVĀJAM JUMS PAPILDU EKSKURSIJAS

Similāna vispasaules slavenais arhipelāgs.

Similānas sala – viens no pašiem pārsteidzošākajiem jūras nacionālajiem parkiem Taizemē. Šī sala iekļaujas starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē. Redzamība zem ūdens labos laika apstākļos sasniedz rekordu - 50 m. Similāna - tā ir bagātīgākā zemūdens pasaule. Andamanas jūra un nevainojami baltās smilšu pludmales. Šīs deviņas salas ir atzīmētas UNESCO kā viena no skaistākajām vietām uz zemes. Interesanti, ka pirmais ūdenslīdējs, kurš sāka iepazīt ūdens pasauli šajās vietās, bija Žaks Īvs Kusto. Priekš patiesiem dabas mīlētājiem – Surīnas arhipelāgs
Piecas pārsteidzoši skaistas salas veido jūras nacionālo parku Surīna – birmiešu jūras robeža. Tas tika pasludināts par Nacionālo parku 1981.gada 9.jūlijā.
Pati galvenā sala Surin Nuea iekļauj sevī mājas 150 mākoņiem vai «jūras čigāniem », kuri apmetušies šeit pēdējo gadsimtu laikā. Viņi savu cilti sauc par «lauvām». Šie jūras klejotāji piekopj primitīvu dzīvesveidu, nepievēršas progresam šajā mūsdienu pasaulē. Pati slavenākā vieta salā.
Surina ieskauj Rišela klintis, kur barojas milzu vaļu haizivis un rajas; šeit dodas jūras bruņurupuči, lai novietotu olas, un tām ir iespēja peldēties ar šiem jaukajiem rāpuļiem.

Slavenais un grandiozais Phuket FantaSea šovs.

Puket FantaSea – viens no lielākajiem izklaides centriem Puketā, kurā atrodas albīnu dzīvnieku zoodārzs (baltie tīģeri, kazas, putni), milzīgs restorāns ar 4000 vietām, bufete ar dažādiem Taizemes un Eiropas ēdieniem. Viesi tiek aicināti noskatīties pusotras stundas šovu par Taizemes attīstības vēsturi «Karaļvalsts Fantāzija», kas veidots LasVegas kultūras pārstāvniecības tēlā un līdzībā. Jūs redzēsiet kaujas ainas, kurās piedalīsies ziloņi un būs nacionālo cīņu mākslas elementi.
Šovā arī būs pārsteigumi ar savu tehniku akrobātiskos numuros, klauni, pirotehniskie efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzera šovi un daudz kas cits.


14. diena. Brokastis. Brīvais laiks Puketā. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Bangkoku. Transfērs un iekartošana viesnīcā. Nakts Bangkokas viesnīcā.

15. diena. Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz lidostu. Reģistrēšanās reisam. Lidojums Bangkoka - Taškenta – Rīga. Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā. Ierašanās Rīgā.

Viesnīcas pēc programmas:
Bangkoka - For You Residence. Standard (2 naktis)
Brauciens VIP – vagonā 2 cilvēki (1 nakts), pa papildu maksu vilcienu var mainīt uz lidmašīnu un pavadīt papildu nakti Krabi, piemaksa + 200 eiro
Khao Souk - Khaosok Rainforest Resort (1 naktis)
Krabi - Cha Da Krabi 4* Standard Garden View / Maledee. Superior (3 naktis) 
Phuketa- Red Planet Patong 3* (5 naktis)
Bangkoka - For You Residence. Standard (1 nakts)

Cenā iekļauts:

 • Viesnīcas ar brokastīm
 • Uzkodas pēc programmas
 • Ekskursijas
 • Pārstāvis ar ko var sazināties visu ceļojuma laiku
 • Lidojums ar bagāžu
 • Visi transfēri

Papildu maksa:

 • Vīza
 • Apdrošināšana
 • Brauciens VIP – vagonā 2 cilvēki (1 nakts), pa papildu maksu vilcienu var mainīt uz lidmašīnu un pavadīt papildu nakti Krabi, piemaksa + 200 EUR
 • Papildu ekskursijas
 • Par papildu samaksu varat samainīt jebkuru viesnīcu uz augstāka līmeņa
 • Uzrādītā ekskursijas cenai ir grupai no 10 cilvēkiem, gadījumā ja mazāk cilvēku vai kāds vēlas individuālu ceļojumu cena var mainīties.
 • Gadījumā ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā vairs nav vietu, ceļojuma rīkotājs var piedāvāt alternatīvu.

SVARĪGI! 

visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu
Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.
X    
Vārds *


E-pasts *

Telefons

Datums *

Ziņojums *